Залишити заявку СТО

Новини

Фари Lexus LX 470

Фари автомобіля часто стають темою обговорення серед автовласників. Проблема одна – недостатня ефективність освітлення дороги. Навіть деякі фари нових авто не забезпечують результативного освітлення. Обумовлено це тим, що при створенні таких моделей основну увагу приділили дизайну, а характер роботи фар, у яких відбивач вийшов малих розмірів, відсунули на другий план. Днями Coyote service зробив заміну клієнтові Lexus LX 470 фар американських на арабські під євро стандарт. Є відмінність між Американською складанням і Європейської, у перших скло це прозорий пластик (як на більшості сучасних авто) а у других скло це скло. На 70% стало вище якість, клієнт залишився задоволений. 

фары на лексус

фары на лексус

фары на лексус

Зона відпочинку для клієнтів

 

Coyote сервіс пропонує Вам провести час очікування в зручній обстановці.

Затишний, стильний інтер’єр в своєму розпорядженні до приємного проведення часу, як релаксаційному, так і діловому. Спеціальна зона відпочинку обладнана комфортними меблями та плазмовим телевізором, в якій можна провести час в очікуванні ремонту Вашого автомобіля. Ви можете насолодитися смачною ароматною кавою Lavazza (Італія) або тонізуючим чорним, зеленим чаєм.

зона отдыха для клиентов

Lexus LX570

 

Динамічний і плавний рух забезпечується 5,7-літровим восьмициліндровим V-подібним двигуном абсолютно нової конструкції.

Викиди вуглекислого газу 334 г/км
Витрата палива (змішаний цикл) 14,4 л/км
Розгін до 100 км/час 7,7 с
Максимальна швидкість
210 км/час

Аромафішкі для клієнтів

 

Вашій увазі Coyote servise пропонує аромафішкі для клієнтів зі смаком полуниці та ванілі. Заїжджайте до нас на планове ТО і отримаєте в подарунок фішку з логотипом вашого авто.

аромафишки тойота аромафишки лексус

Ремонт блоку ABS

 

ABS – найважливіша частина гальмівної системи. Антіблокіровщік коліс в буквальному сенсі рятує життя. Він допомагає вирулити при занесенні, підвищує стійкість автомобіля на дорозі і істотно скорочує гальмівний шлях. Завжди стежте за тим, щоб ABS на Вашому автомобілі була справна.

ремонт блока abs

Відмова ABS найчастіше виникає через поломки електронного блоку управління.

Про те, що проблема саме в блоці управління можна дізнатися за відповідною написи на приладовій панелі або непрацюючому спідометрі. Якщо напис загоряється після попадання колеса в яму, на нерівній дорозі або при прогріванні машини, це сигнали того, що блок управління ABS вийшов з ладу і потрібно їхати в спеціалізоване СТО по ремонту автоелектроніки на діагностику. Буває і таке, що діагностика показала кілька неробочих датчиків. Але їх заміна не дає результатів. Причина тут теж в блоці управління ABS.

Що робити, якщо блок управління ABS зламався

Ви можете купити новий блок. Але його вартість в кілька тисяч грн. мало кого радує, тому більшість автомобілістів віддають перевагу ремонту блоку.

Важливо знати, що при постійній експлуатації автомобіля природний знос блоку настає через 5-7 років. А найбільше сприяє його виходу з ладу тривалий простій автомобіля.

Серед автомобілістів існує думка, що поломка ABS – це зовсім не критично: машина їде, гальма працюють … мовляв, навіщо терміново мчати на станцію, якщо можна якийсь час поїздити і без ABS? Але така думка дуже оманливе. По-перше, тому що ABS серйозно підвищує рівень безпеки, а з дорогою жартувати не можна. А по-друге, чим довше блок залишається в неробочому стані, тим менше шансів його відновити. Відкладаючи ремонт блоку абс, Ви можете повністю його угробити, ніж прискорите покупку нової запчастини і збільшите свої витрати.

Найчастіше іномарки комплектуються ABS виробництва Bosch. Ми досконально знаємо особливості всіх моделей цих блоків управління, і за 15 років своєї роботи відремонтували їх чимало. Відновлені нами блоки успішно служать без збоїв ще багато років.

Оставить
заявку

'
'