Залишити заявку СТО

шиномонтаж Шиномонтаж

Станція технічного обслуговування Coyote, спеціалізується на ремонті і обслуговуванні автомобілів Lexus і Toyota. У нас завжди знайдуться потрібні комплектуючі до автомобіля, оснащена новітнім обладнанням ремонтна база. Команда висококваліфікованих фахівців СТО виконає будь-яке замовлення оперативно і якісно за розумною ціною і з гарантією.

СТО Койот - сервис и ремонт автомобилей Lexus и Toyota
Наши телефоны

(067) 423-80-50
Руководитель отдела продаж

(067) 448-80-50
Администратор СТО

График работы

Пн - Пт с 09 до 18

Сб с 10 до 15

Вс Выходной

 Щовесни й осінь Coyote Service пропонує прийнятні ціни на шиномонтажні роботи, щоб Ви могли якісно і швидко «перевзути» свій автомобіль.
Робити шиномонтаж і балансування більшості автомобілістів доводиться двічі на рік. Якість роботи може вплинути на ходові характеристики, рівень шуму, комфорт управління, швидкість зносу – багато в поведінці і керованості автомобіля залежить саме від обслуговування коліс і шин.
Якісна балансування шин дозволяє повернути комфорт управління, прибирає вібрації, які могли негативно позначитися на стані елементів підвіски. Професійне обладнання дозволяє домогтися нульового значення дисбалансу і збільшення ресурсу шин за рахунок більш рівномірного зносу поверхні.

Шиномонтаж ціни – Легкові автомобілішиномонтаж легковая

шиномонтаж тойота

Шиномонтаж ціни – Позашляховик, мінівен, SUV-кросовер, мікроавтобусшиномонтаж грузовые авто

шиномонтаж лексус

Оставить
заявку

'
'