Залишити заявку СТО
СТО Койот - сервис и ремонт автомобилей Lexus и Toyota
Наши телефоны

(067) 423-80-50
Максим, руководитель отдела продаж

(044) 465-80-50, (067) 448-80-50
Андрей, администратор СТО

График работы

Пн - Пт с 10 до 19

Сб с 10 до 15

Вс Выходной

Ремонт глушників

Ремонт глушників – це одна з основних послуг, що надаються нашою сервісною станцією. Наші фахівці візьмуться за ремонт вихлопної системи будь-якої марки автомобіля і складності роботи. Використовуємо в своїх роботах обладнання, інструменти та комплектуючі тільки провідних виробників в даному секторі. Скориставшись послугами нашого сервісу – Ви довіритесь професіоналам своєї справи!

глушитель тойота

 

У нашому сервісному центрі є все необхідне обладнання для можливості зробити якісний, зручний і професійний ремонт глушників (а так само інших складових вихлопної системи): зварювальні апарати, трубогібние верстати. І що характерно, Все це обладнання в руках наших фахівців дозволяє в найкоротші терміни і на високоякісному рівні усувати неполадки.

Співробітники нашого центру запропонують Вам найбільш раціональний варіант по ремонту глушників. Якщо в інших автосервісах Вам замінять повністю вихлопну систему, то ми можемо знайти оптимальний варіант по ремонту, тим самим заощадивши вам кошти. Це можна досягти після професійний діагностики – при модульної заміни необхідних складових на нові деталі.

Перед тим як приступити до ремонту – ми обстежуємо вихлопну систему, іншими словами проводимо діагностику глушників, за допомогою спеціального обладнання, далі йде обговорення переліку робіт, що проводяться з клієнтом, і тільки після узгодження з клієнтом всіх деталей робіт ми приступаємо до ремонту.

Так що сміливо телефонуйте, консультуйтеся і записуйтеся на усунення неполадок.

Оставить
заявку

'
'