Detailing

Coyote Detailig
Coyote Detailing

ХІМЧИСТКА САЛОНУ – це послуга, яка повинна проводитися регулярно, як мінімум 1 раз на рік. Від хімчистки залежить не тільки зовнішній вигляд салону транспортного засобу, а й стан здоров’я водія, а також, пасажирів, особливо це стосується маленьких дітей.

За допомогою хімчистки Ви рятуєтеся не тільки від видимих ​​забруднень, але і від пилу який осідає в салоні на стелі, сидіннях і килимах.

“Coyote Detailing” пропонує вам хімчистку яка позбавляє від пилу, бруду і плям абсолютно будь-якого походження в салоні автомобіля. Стеля, сидіння, підлогу, панелі, двері – весь салон буквально засяє чистотою після хімчистки.

Детейлінг салону, як правило, займає 1-2 дні з урахуванням сушіння автомобіля.

Coyote Detailing

ШУМОІЗОЛЯЦІЯ САЛОНУ. Основна причина виникнення шуму в салоні автомобіля – це вібрація, яка з’являється в результаті роботи двигуна машини, але буває, що в салоні чути і вуличні шуми (навіть при повністю закритих вікнах).

Ми підбираємо пакети шумоізоляції під кожного клієнта, в залежності від бажань і переваг.

Для зниження шуму в автомобілі використовуються два типи матеріалів: шумоізолюючі і віброізолюючі.

Фахівцями автосервісу Coyote Detailing була розроблена унікальна лінійка шумоізоляційних матеріалів нового покоління.

Coyote Detailing

ПОЛІРУВАННЯ ФАР – здійснюється за допомогою полірувальних машин, поролонових кіл різної твердості, застосовуються спеціальні полірувальні пасти для полірування фар і полімерний відновник глянцю. Після полірування фар отримуємо ідеально гладку поверхню.

У разі, коли захисний шар лаку відшарувався або зруйнувався до полікарбонатного шару, перед поліруванням фар потрібно – шліфування фар.

Шліфування фар – здійснюється за допомогою шліфувальних машин, абразивних кіл з алмазним пилом. Шліфування фар видаляє великі подряпини і відшарований захисний шар фар. Після шліфування необхідно полірування фар.

Полірування фар – триває близько 1 години.

Шліфування та полірування фар – триває до 2 годин.

Coyote Detailing

ПОКЛЕЙКА АНТИГРАВІЙНОЮ ПЛІВКОЮ – це непомітний прозорий матеріал, наклеєний на поверхню авто, що оберігає лакофарбове покриття і кузов від тріщин, сколів, ударів, гравію, корозії та іншого несприятливого впливу. Обклеювання автомобіля захисною антигравійною плівкою надає йому додатковий блиск і естетику, а найголовніше виконує свою функцію щодо захисту лакофарбового покриття.

Після установки плівки для максимального закріплення на поверхні, автомобіль повинен вистоятися при правильній температурі мінімум 24 години.

Вартість обклеювання автомобіля індивідуальна і залежить від кількості необхідної плівки, а також від конфігурації автомобіля.

Coyote Detailing

ПОЛІРУВАННЯ КУЗОВА – усуває проблеми на лакофарбовому покритті автомобіля, а при обробці nano захистом – зберігає поверхню напротязі року.

Полірування створює тонкий захисний шар, який заповнює тріщини і перешкоджає попаданню в них бруду і руйнівних речовин. Тому машина брудниться рідше, і разом з цим скорочується число мийок.

Комплексне полірування – найбільш популярний варіант, який означає, що обробляються всі елементи кузова.

Довіряйте свій автомобіль тим, хто знає про полірування все! Наприклад, майстрам перевіреного автокомплексу Coyote Detailing, який пропонує послуги якісного полірування автомобіля.

Полірування кузова – триває близько 8-10 годин.

ТОНУВАННЯ СКЛА – це не примха – це комфорт! Захист від сонця і сторонніх поглядів.

По ГОСТу лобовое и передние боковые стёкла должны иметь не менее 75% светопропускаемости, задние боковые и заднее стекла могут быть затонированны как угодно.За ГОСТом лобове скло і передні бічні повинні мати не менше 75% світлопропуску, задні бічні і заднє скло можуть бути затоновані як завгодно.

Світлопропускання плівок вимірюється у відсотках:

100% — чисте прозоре скло.

70-80% — прозора атермальна енергозберігаюча плівка, дозволена по ГОСТ для передніх бічних і лобових стекол.

35-50% — являють собою трохи затемнені плівки, через які все добре видно не тільки зсередини машини, але і зовні.

20% — вже створюють деяку атмосферу огорожі від зовнішнього світу, проте зовні можна розгледіти, що ж там усередині салону автомобіля.

15% — світлопропуску, забезпечать практично повну ізоляцію внутрішнього простору автомобіля від оточуючих очей, проте вночі в погано освітлених дворах з таким тонуванням пересуватися не дуже комфортно.

5-10% — найтемніша плівка, навіть в сонячний день створює усередині салону ефект ночі. Бажано використовувати її для задньої частини автомобіля.

Ціну на послуги ви можете дізнатися за телефоном: (067) 110-80-50. Зателефонуйте нам і ми з задоволенням розрахуємо вартість під Ваш запит.

Оставить
заявку

'

'