аха страхование АХА Страхування

Станція технічного обслуговування Coyote, спеціалізується на ремонті і обслуговуванні автомобілів Lexus і Toyota. У нас завжди знайдуться потрібні комплектуючі до автомобіля, оснащена новітнім обладнанням ремонтна база. Команда висококваліфікованих фахівців СТО виконає будь-яке замовлення оперативно і якісно за розумною ціною і з гарантією.

СТО Койот - сервис и ремонт автомобилей Lexus и Toyota
Наши телефоны

(067) 423-80-50 Запись на СТО

(067) 448-80-50 Подбор автозапчастей

(067) 010-80-50 Coyoyte Detailing

(067) 224-80-50 Автоконсьерж

(067) 431-80-50 Автоподбор

График работы


Пн - Пт с 10 до 16

Сб-Вс Выходные

Страхова компанія «АХА Страхування»

Страхова компанія «АХА Страхування» – лідер на ринку ризикового страхування України, представлена на українському страховому ринку з 2007 року, входить до міжнародної фінансової Групи AXA (Франція). Восьмий рік поспіль AXA – страховий бренд №1 у світі.

страховка тойота

ОСАГО страхування. ОСЦПВ (обов’язкова автоцивілка) – цей вид страхування є обов’язковим згідно Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». СК відшкодовує збитки третім особам у разі, якщо було завдано збитків їхньому життю та здоров’ю або майну в результаті ДТП, яке сталося з вини власника поліса ОСЦПВ в лімітах 100 000 на майно і 200 000 грн. на життя і здоров’я.
Для прорахунку вартості ОСЦВ необхідно дані:

1. Об’єм двигуна автомобіля
2. Рік випуску
3. Місце реєстрації автомобіля (по органу, який видав техпаспорт)
4. Яка цікавить франшиза.
Додаткові послуги, що пропонуються власнику поліса ОСЦПВ (страхування ОСАЦВ) від АХА.

ОСАГО страхование

Кожен клієнт – власник легкового автомобіля, набуваючи поліс страхування ОСАЦВ в АХА, отримує карту «Автокард ПЛЮС», яка дає можливість протягом року скористатися наступними послугами:

• Інформаційно-консультаційні послуги
• Послуги з евакуації транспортного засобу
• Доставка палива
• Технічна допомога в дорозі (заміна колеса і заряд акумулятора)

Добровільне автострахування ДГО (добровільна автоцивілка) Громадянську відповідальність власника транспортного засобу за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю та / або майну третіх осіб внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участю транспортного засобу в лімітах від 50 000 грн. до 1 000 000 грн.

Оставить
заявку

'

'