remont_kpp Ремонт АКПП Toyota&Lexus

Наше СТО специализируется на ремонте и обслуживании автомобилей Lexus и Toyota. Каждый из наших сотрудников настоящий профессионал своего дела. Ниже на странице вы найдете описание услуги и наши контакты.

Звоните! Мы ждем вашего звонка.

СТО Койот - сервис и ремонт автомобилей Lexus и Toyota
Наши телефоны

(067) 423-80-50 Запись на СТО

(067) 448-80-50 Подбор автозапчастей

(067) 010-80-50 Coyoyte Detailing

(067) 224-80-50 Автоконсьерж

(067) 431-80-50 Автоподбор

График работы


Пн - Пт с 10 до 16

Сб-Вс Выходные

Ремонт АКПП Lexus (Лексус) і Toyota (Тойота) є однією з найбільш затребуваних послуг в наш час, так як ремонт АКПП перерахованих вище марок машин складний, і самостійний ремонт таких коробок вимагає від авто власників чимало знань і досвіду в області авто-ремонту. 

ремонт акпп тойота

На СТО Койот обслуговуємо і ремонтуємо АКПП Toyota & Lexus і ми готові запропонувати Вам повний спектр послуг. У нашому сервісі працюють фахівці, що мають великий практичний досвід по ремонту автоматичної коробки передач, а також відмінні теоретичні знання в цій галузі. Наше СТО оснащено спеціальним обладнанням і всіма необхідними інструментами для проведення ремонту. Якщо ви приїдете до нас, вам забезпечений швидкий і якісний ремонт АКПП автомобілів Toyota&Lexus за доступну плату.

АКПП автомобілів Lexus&Toyota зарекомендувала себе, як агрегат цілком надійний. Але в результаті агресивного стилю їзди (різкі розгони, пробуксовки і т.д.) або з якихось інших причин, які виходять за рамки рекомендованої експлуатації автоматичної коробки передач, що змазує рідина автоматичної трансмісії втрачає свої якості. В цьому випадку засмічується масляний фільтр АКПП автомобілів Lexus&Toyota, а близько дотичних між собою деталей автоматичної коробки утворюються різного роду відкладення. З такими симптомами можна сміливо робити висновок: ремонт АКПП автомобілів Lexus&Toyota неминучий.

ремонт акпп лексус

Перш ніж почати процедуру ремонту автоматичної коробки передач, робиться вхідна діагностика оригінальною дилерською програмою. Потім проводитися дефектування механічних частин АКПП вашого автомобіля. Визначається характер несправності, зносу агрегатів автоматичної коробки передач і складається список деталей, які потребують заміни. Потім встановлюється сума ремонту, яка узгоджується з клієнтом.

Після закінчення ремонту Вам дається гарантія на встановлені запасні деталі і на виконані роботи. А також фахівці нашого автосервісу проконсультують Вас з приводу подальшої експлуатації Вашого автомобіля.

Ціни на ремонт АКПП

 

Ми пропонуємо наступні послуги з ремонту АКПП:

 

Ремонт АКПП Lexus (Лексус)

Ремонт АКПП Toyota (Тойота)

Lexus RX 300

Lexus RX 330

Lexus RX 350

Lexus RX 400H

Lexus IS 200

Lexus IS 250

Lexus IS 300

Lexus IS 350

Lexus LX 470

Lexus LX 570

Lexus GX 460

Lexus GX 470

Lexus GS 300

Lexus GS 350

Lexus GS 460

Lexus ES 350

Lexus LS 460

Lexus LS 430

Lexus LS 600

 

Toyota Rav4

Toyota Camry

Toyota Land Cruiser100

Toyota Land Cruiser 150

Toyota Land Cruiser 200

Toyota Land Cruiser Prado

Toyota Harrier

Toyota Highlander

Toyota Sequoia

Toyota Auris

Toyota Yaris

Toyota Corolla

Toyota Avensis

Toyota Hilux

Toyota Venza

Toyota Tundra

Ціна ремонту АКПП Тойота, Лексус визначається для кожного випадку індивідуально, тому дзвоніть, записуйтеся на діагностику, будемо раді Вас бачити за адресою м.Київ, вул. Пирогівський Шлях, 96. (044) 465-80-50.

Оставить
заявку

'

'