ремонт гибрида тойота лексус Ремонт гібрида

Станція технічного обслуговування Coyote, спеціалізується на ремонті і обслуговуванні автомобілів Lexus і Toyota. У нас завжди знайдуться потрібні комплектуючі до автомобіля, оснащена новітнім обладнанням ремонтна база. Команда висококваліфікованих фахівців СТО виконає будь-яке замовлення оперативно і якісно за розумною ціною і з гарантією.

СТО Койот - сервис и ремонт автомобилей Lexus и Toyota
Наши телефоны

(067) 423-80-50 Запись на СТО

(067) 448-80-50 Подбор автозапчастей

(067) 010-80-50 Coyoyte Detailing

(067) 224-80-50 Автоконсьерж

(067) 431-80-50 Автоподбор

График работы


Пн - Пт с 10 до 16

Сб-Вс Выходные

Немає значення, що спонукає автолюбителя, який вирішує придбати гібрид: будь то проблема захисту навколишнього середовища, або з міркувань економії або з бажання бути на хвилі моди, що прийшла із заходу. Факт в тому, що гібридні автомобілі на дорогах є і вже досить давно. Багато хто й не помічає в міському потоці таких “екологічних” автомобілів, а їх з кожним роком стає тільки більше. А, як і будь-який інший автомобіль, гібрид потребує своєчасного обслуговування і ремонту.

ремонт гибрида

Гібридні автомобілі набагато складніше своїх традиційних побратимів тому мають потребу в кваліфікованому ремонті, технічному обслуговуванні з використанням сучасних діагностичних пристроїв, допоміжної техніки. Компанію, яка займається обслуговуванням саме гібридних моделей авто знайти досить складно, тому ми раді бачити в якості своїх клієнтів всіх бажаючих.

Автосервіс Coyote володіє кваліфікованим персоналом, що спеціалізуються саме на ремонті і обслуговуванні гібридних автомобілів, в Лінійку гібридних автомобілів Toyota & Lexus входять такі моделі як: Prius, Camry і Highlander, Lexus RX400h, RX450h, CT200h, LS600h, HS250h, GS450h, тому ми готові запропонувати вам повний спектр послуг:

  • Комп’ютерна діагностика всіх систем автомобіля
  • Обслуговування та ремонт гібридної системи
  • Обслуговування та ремонт високовольтної батареї
  • Установка різного додаткового устаткування

ремонт гибрида тойота лексус

СТО Койот оснащено сучасним спеціалізованим обладнанням для ремонту та обслуговування гібридних автомобілів. Комп’ютерне забезпечення, яким володіє підприємство, дозволяє отримувати об’єктивну інформацію про технічний стан транспортного засобу.

Ми маємо власний склад запчастин, на якому є всі найбільш ходові комплектуючі. Налагоджена робота з постачальниками сприяє швидкій доставці відсутніх деталей. Така оперативність у забезпеченні потрібними запчастинами дозволяє невідкладно приступати до ремонтних робіт, що істотно заощаджує Ваш час

гибрид тойота

Автосервіс Койот виділяється швидкістю обслуговування автомобілів. Навіть непрості роботи тут роблять швидко і якісно. У більшості випадків процес ремонту автомобіля займає один день. Тільки дуже серйозні проблеми вимагають більше часу на їх усунення.

Рівень цін на СТО можна охарактеризувати як оптимальний щодо швидкості та якості виконаних робіт.

Чекаємо Вас за адресою м.Київ, вул. Пирогівський Шлях, 96

 

Оставить
заявку

'

'