Рихтування, фарбування

 Ремонт кузова автомобілів на нашому СТО Койот проводиться досвідченими майстрами на найсучаснішому обладнанні.

рихтовка тойота киев

Ми виконуємо відновлення після аварії, в тому числі, зварювання, рихтування, підбір фарби і фарбування автомобілів марок Тойота (Toyota), Лексус (Lexus), Сіон (Scion), Дайхатсу (Daihatsu). Сьогодні ми можемо запропонувати вам, як традиційні методи рихтування та фарбування, так і видалення вм’ятин методом вакуумного рихтування (PDR – Paintless Dent Repair). Також ми пропонуємо видалення подряпин без фарбування, відновлення лакофарбового покриття кузова автомобіля.

рихтовка, покраска тойота лексус

Ми виробляємо кузовний ремонт від діагностики до фарбування і остаточної поліровки з повним дотриманням усіх технологій за цінами, які вас приємно здивують.

Ціни на кузовний ремонт:

фарбування:

Бампер – від 600 грн

Крило – від 600 грн

Двері – від 700 грн

Дзеркало – від 200 грн

Молдинг – від 200 грн

Стійка – від 600 грн

Поріг – від 600 грн

Диски – від 200 грн за один.

Пайка пластика – від 100 грн

Рихтування – від 100 грн

Демонтаж зняти / встановити – від 100 грн

Підбір фарб (професійний колорист) 100 грам – 80 грн;

Завершити:

Захисна кузова – від 400 грн

Відновлювальна кузова – від 900 грн

Кузов – найдорожча деталь автомобіля і він потребує професійного догляду не менше ніж інші його частини. Професійна механічна поліровка автомобіля гарантує «сяйво» глянцю і яскравість кольорів протягом декількох років, а також захист від агресивного середовища наших доріг.

Ми виконуємо весь спектр з рихтування авто:

– усунення перекосу кузова;

– рихтування лонжеронів;

– рихтування бризковиків;

– рихтування кузовних деталей: крила, двері, капота, вм’ятин і т.д.

 

Вартість і якість фарбування автомобіля

Від чого залежить вартість і якість фарбування автомобіля? Відповідь дуже проста, вартість фарбування залежить від розмірів деталі, а так само від якості лакофарбових матеріалів, які використовуються при фарбуванні автомобіля. Так само при розрахунку вартості фарбування автомобіля важливу роль відіграє вид ремонту, локальний кузовний ремонт лакофарбового покриття (фарбування подряпин і потертостей без демонтажу деталі) або кузовний ремонт з арматурними роботами і відновленням геометрії деталі.

Невеликі подряпини, які знаходяться на поверхні лакофарбового покриття можна усунути за допомогою полірування. У тому випадку, коли подряпини глибокі до грунту або до металу, необхідне фарбування місця пошкодження. Відновити лакофарбове покриття автомобіля можна за допомогою локального фарбування автомобіля. Локальне фарбування автомобіля необхідне в тих випадках, коли потрібно відновити лише певну ділянку лакофарбового покриття автомобіля на якому в результаті механічної дії з’явилися незначні пошкодження. Фарбування всієї деталі цілком проводиться тільки при необхідності, якщо подряпини або вм’ятини глибокі і займають велику площу на деталі кузова автомобіля. Локальне фарбування автомобіля є найбільш ефективним і економічним способом привести зовнішній вигляд автомобіля в порядок.

 

Кузовний ремонт. Рихтування. Фарбування автомобіля. Всі види. Якісно! Недорого!

До Ваших послуг комп’ютерний підбір фарб і висококваліфіковані колористи.

Адреса: Київ, вул. Пирогівський Шлях, 96. Станція по обслуговуванню Toyota & Lexus

Оставить
заявку

'

'