компьютерная диагностика лексус, тойота Комп’ютерна діагностика

Станція технічного обслуговування Coyote, спеціалізується на ремонті і обслуговуванні автомобілів Lexus і Toyota. У нас завжди знайдуться потрібні комплектуючі до автомобіля, оснащена новітнім обладнанням ремонтна база. Команда висококваліфікованих фахівців СТО виконає будь-яке замовлення оперативно і якісно за розумною ціною і з гарантією.

СТО Койот - сервис и ремонт автомобилей Lexus и Toyota
Наши телефоны

(067) 423-80-50 Запись на СТО

(067) 448-80-50 Подбор автозапчастей

(067) 010-80-50 Coyoyte Detailing

(067) 224-80-50 Автоконсьерж

(067) 431-80-50 Автоподбор

График работы


Пн - Пт с 10 до 16

Сб-Вс Выходные

Комп’ютерна діагностика Toyota, Lexus

 

Сучасний автомобіль немислимий без електрообладнання. І дійсно, розвиток автомобілебудування близько наближає епоху електромобілів. Але вже зараз уявити собі автомобілі без електроніки, яка багато в чому є їх «мозком» неможливо.

Однак електроніка автомобіля – це лише частина складних систем авто. І своєчасна комп’ютерна діагностика автомобілів Toyota, їх кожного вузла і елемента, дозволить виявити дрібні неполадки і вчасно їх усунути. А це, як відомо, дозволить запобігти серйозні поломки в майбутньому і, як наслідок, набагато дорожчий ремонт автомобілів Toyota.

Але чому саме комп’ютерна діагностика? Перш за все, саме цей вид діагностики дозволить максимально точно перевірити не тільки електронні системи і блоки управління, але визначити фізичний стан усіх деталей і механізмів.

компьютерна диагностика

Діагностика підвіски вкрай необхідна при виявленні нерівномірного зносу гуми, сторонніх шумів під час руху на постійній швидкості або при різких поворотах, а також на нерівній дорозі. Крім цього, провести діагностику підвіски варто при знесенні передній або задній осі під час різких поворотів, передчасного спрацьовування АВС, а також збільшення вільного ходу рульового колеса.

Комп’ютерна діагностика двигуна повинна проводитися в разі виявлення довгого перегріву двигуна, збільшеного витрати палива. Крім того, провести комп’ютерну діагностику двигуна варто в разі, якщо помічена нестабільна робота двигуна, втрата його потужності і наявність сторонніх шумів. Під час проведення діагностики фахівцями сервісного центру Койот перевіряються такі елементи як електропостачання, система уприскування, а також проводиться вимір компресії.

Важливим є і комп’ютерна діагностика АКПП, яка проводиться в таких випадках, як явні ривки, не включається передача, під час перемикання передач присутні пробуксовка або шуми. Варто провести комп’ютерну діагностику АКПП і при збільшенні витрати палива або при витоку масла.

Toyota Techstream

Toyota Techstream Mini VCI – бюджетное диагностическое оборудование, которое является аналогом дилерского устройства Mongoose MFC. Диагностика Toyota, Lexus и Scion с 1996 года выпуска до 2011 осуществляется по протоколам ISO 9141 и KWP 2000. Автосканер Mini VCI Toyota поддерживает шину CAN, которая производит обмен данных по протоколам ISO 11898 и ISO 15765-4. Он работает со всеми автомобилями не зависимо от расположения руля. Mini VCI Toyota подключается к ECU посредством OBD2 (DLC3/J1962) разъема. Для автомобилей ранних годов  выпуска с колодкой на 22 pin используется переходник, который идет в комплекте к адаптеру. Если вы решили купить Toyota Techstream Mini VCI, то вы получаете надежное и быстрое устройство, оснащенное ARM процессором и SMD чипом. Адаптер подключается посредством USB порта к компьютеру. Рабочая температура устройства не должна выходить за рамки от -20º до +70º C, а температура хранения от -40º до +85º C. Mini VCI Toyota осуществляет питание от 5 В до 36 В (DC) от диагностического разъема автомобиля, при этом автосканер потребляет 0.7 Вт. Программное обеспечение Techstream – специально разработанное для диагностического адаптера Mini VCI Toyota. бюджетне діагностичне обладнання, яке є аналогом дилерського пристрою Mongoose MFC. Діагностика Toyota, Lexus і Scion з 1996 року випуску до 2011 здійснюється за протоколами ISO 9141 та KWP 2000. Автосканер Mini VCI Toyota підтримує шину CAN, яка виробляє обмін даних по протоколах ISO 11898 та ISO 15765-4. Він працює з усіма автомобілями незалежно від розташування керма. Mini VCI Toyota підключається до ECU за допомогою OBD2 (DLC3 / J1962) роз’єму. Для автомобілів ранніх років випуску з колодкою на 22 pin використовується перехідник, який йде в комплекті з адаптером. Якщо ви вирішили купити Toyota Techstream Mini VCI, то ви отримуєте надійний і швидкий пристрій, оснащений ARM процесором і SMD чіпом. Адаптер підключається за допомогою USB порту до комп’ютера. Робоча температура пристрою не повинна виходити за рамки від -20º до + 70º C, а температура зберігання від -40º до + 85º C. Mini VCI Toyota здійснює живлення від 5 В до 36 В (DC) від діагностичного роз’єму автомобіля, при цьому автосканер споживає 0.7 Вт. Програмне забезпечення Techstream – спеціально розроблене для діагностичного адаптера Mini VCI Toyota.

Toyota_Techstream2.0_Breakout.

Навігаційний комплект Lexus / Toyota призначений для дооснащення штатної мультимедійної системи навігацією з докладними картами України і Європи. Управління навігацією здійснюється з заводського touchscreen (якщо такий є), шляхом використання адаптера тачскрін, або зі спеціального сенсорного скла touchsreen доустановленного на штатний монітор.

Модуль може використовуватися на наступних автомобілях з GVIF інтерфейсом:

* Lexus LS 600, 460 (з 2007 року)

* Lexus LX 570 (з 2007 року)

* Lexus GS 350, 300 (з 2007 року)

* Lexus RX 350, 400 (з 2007 року)

* Lexus ES 350, 200 (з 2007 року)

* Lexus IS 350, 200 (з 2007 року)

* Toyota GX 470 (з 2007 року)

* Toyota LC 200 (з 2007 року)

 

 

Оставить
заявку

'

'