електрорейки лексус, тойота Ремонт електричних рульових рейок

Наше СТО специализируется на ремонте и обслуживании автомобилей Lexus и Toyota. Каждый из наших сотрудников настоящий профессионал своего дела. Ниже на странице вы найдете описание услуги и наши контакты.

Звоните! Мы ждем вашего звонка.

СТО Койот - сервис и ремонт автомобилей Lexus и Toyota
Наши телефоны

(067) 423-80-50 Запись на СТО

(067) 448-80-50 Подбор автозапчастей

(067) 010-80-50 Coyoyte Detailing

(067) 224-80-50 Автоконсьерж

(067) 431-80-50 Автоподбор

График работы


Пн - Пт с 10 до 16

Сб-Вс Выходные

Электричні рульові рейки Лексус

 

За своєю конструкцією електричні рейки Лексус і Тойоти сильно відрізняються від електрореек інших виробників. Їх конструкція унікальна і оптимальна. В основі лежить вузол, званий гвинт-кулькова гайка, який потрібен для перетворення обертального руху в поступальний практично без втрат на тертя. Аналогічний вузол в електрорейках інших виробників виконаний на основі черв’ячної пари. Тому виграш електрореек Лексус в малому паразитному терті. Крім того є ще один важливий параметр електрореек, пов’язаний з моментом інерції ротора застосовуваного електродвигуна. У Лексуса ротор випонена у вигляді супермагнітами, прикріплених до легкого циліндра. Вага всієї конструкції близько 100 грам! У той час, як у інших виробників ротор містить сердечник з штампованої сталі і обмотки з мідного дроту, що в сумі не може бути легким.

Однак електричні кермові рейки Лексус і Тойоти теж, на жаль ламаються. Головний ворог електроніки під днищем автомобіля завжди була волога. При найменшій негерметичність пластикових пиляків рульових тяг електрорейкі всередину потрапляє вода. Велика кількість котушок, підшипників та інших деталей всередині рульової рейки дуже швидко виходять з ладу. Компанія Gidrolab дуже ретельно підходить до питання герметизації рейки і гарантує її повну герметичність. Зустрічаються також і інші види несправностей, коли рейка просто вимикається, кермо стає тугим і навіть лампа діагностики EPS не світиться.

У всіх випадках поломки електричних та гідравлічних рульових рейок, таких моделей як: Lexus IS, GS, LS, RX, ES, CT, GX, LX, а також Toyota Auris, Corolla, Avensis, Camry, Highlander, Cruiser, Prado, Venza, потрібно спочатку провести діагностику електронним приладом і вважати коди помилок. В діагностичному обладнанні для електрореек Лексус і Тойоти є багато додаткових діагностичних функцій, які допомагають перевіряти окремі елементи рульової рейки і керуючого мікропроцесорного блоку. Можна вимірювати струми і будувати графіки сигналів з датчиків, яких в електрорейках Лексус і Toyota так багато. При електронній діагностиці системи EPS з’ясовуються конкретні несправні вузли і деталі, які потрібно замінити.

Рульове керування призначене для забезпечення руху автомобіля в заданому водієм напрямку.

Зміна напрямку руху автомобіля здійснюється поворотом передніх коліс. До рульовому управлінню відносяться рульовий механізм і рульовий привід. Рульовий механізм здійснює передачу зусилля від водія до рульового приводу, збільшує його, полегшуючи тим самим поворот керованих коліс. Рульовий привід передає зусилля від рульового механізму на керовані колеса і забезпечує при цьому їх поворот на різні кути. Кути повороту коліс дійсно не повинні бути однаковими, як це здається на перший погляд.

Рульова рейка – це силовий вузол рульового механізму, який служить для передачі сил від рульової колонки безпосередньо до керованих коліс. За допомогою рульової рейки здійснюється керування транспортним засобом за рахунок повороту передніх або задніх направляючих коліс.

Рулевые рейки діляться на:

  • Гідравлічні;
  • Механічні;
  • Електричні.

 

На більшості автомобілях використовується зубчастий гідравлічна рейка. Її можна зустріти як на автомобілях середнього класу і малотоннажному комерційному транспорті, так і в спортивних моделях. Зубчаста гідравлічна рульова рейка дозволяє точно і швидко передавати повороти керма на високій швидкості без небезпеки «переруліть». Вона дозволяє оптимально припаркувати автомобіль, виїхати з парковки, зробити розворот в обмеженому просторі і рухатися по серпантину.

Ремонт рульових рейок проводиться на спеціальному обладнанні, що дозволяє оптимально відреставрувати і підігнати рульову рейку.

Прайс по ремонту електричних рульових рейок

прайс по рулевым рейкам

Додатково!!!

ремонт электрических рулевых реек Киев

Терміни виконання робіт 1-2 дні

Гарантія на роботи 50 тис. км або пів року, що настане раніше при цілісності пиляків рульової рейки і без наявності механічних пошкоджень.

 

Оставить
заявку

'

'