ремонт двигателя тойота лексус Ремонт двигунів

Станція технічного обслуговування Coyote, спеціалізується на ремонті і обслуговуванні автомобілів Lexus і Toyota. У нас завжди знайдуться потрібні комплектуючі до автомобіля, оснащена новітнім обладнанням ремонтна база. Команда висококваліфікованих фахівців СТО виконає будь-яке замовлення оперативно і якісно за розумною ціною і з гарантією.

СТО Койот - сервис и ремонт автомобилей Lexus и Toyota
Наши телефоны

(067) 423-80-50 Запись на СТО

(067) 448-80-50 Подбор автозапчастей

(067) 010-80-50 Coyoyte Detailing

(067) 224-80-50 Автоконсьерж

(067) 431-80-50 Автоподбор

График работы


Пн - Пт с 10 до 16

Сб-Вс Выходные

Капітальний ремонт двигуна.

Сервіс Койот робить професійний ремонт двигунів Lexus автомобілів з використанням передових технологій. В ремонт можуть входити наступні роботи:

  • комплексний ремонт головок блоку циліндрів (ГБЦ); 
  • розточування і хонінгування блоків циліндрів, гільзовка циліндрів;
  • шліфування колінчастого вала, обробка поверхонь під наполегливі півкільця, відновлення маслосгонних накаток;
  • фрезерування або шліфовка площині головок блоків циліндрів (ГБЦ), блоків циліндрів (БЦ), колекторів та ін. деталей;
  • опресовування головок блоків (ГБЦ), блоків циліндрів (БЦ), теплообмінників та ін .;
  • ремонт і закладення тріщин в голівках блоку (ГБЦ) і блоках циліндрів (БЦ).

Ремонт двигуна Lexus, як і його обслуговування, наш сервіс здійснює за спеціально розробленою заводом виробником технологією.

Висококваліфікований персонал, сучасне імпортне верстатне обладнання, застосування передових технологій ремонту двигуна Lexus (Лексус) – все це дозволяє здійснювати обслуговування і ремонт з високою якістю і в стислі терміни. Наш техцентр постійно розширює перелік послуг з ремонту деталей двигуна Lexus.
На виконання ремонту двигуна Лексус і його техобслуговування ми даємо гарантію. За бажанням замовника менеджер підбере необхідні для того, щоб провести обслуговування, запчастини, оптимальні за ціною і якістю.

двигатель лексус

Оперативний ремонт двигуна Lexus

Всі знають престижну марку Лексус, двигун будь-якого автомобіля цієї марки – продукт високих технологій. Ця марка вже давно завоювала не просто популярність, але також повагу в широких колах. Чи не кожен автолюбитель може дозволити собі цей автомобіль представницького класу. Тим же, хто все-таки придбав цю машину, необхідно періодично проводити огляд всіх запчастин Lexus, але, в першу чергу це повинні бути двигун, підвіска і гальмівна система.

Двигун Lexus потребує особливого догляду і сервісу, адже він є найважливішим агрегатом всього автомобіля. Якщо у вас автомобіль Лексус, мотор необхідно перевіряти і діагностувати в певні керівництвом користувача інтервали. Якщо після діагностики з’ясовується, що необхідні ремонтні роботи, вони повинні проводитися тільки з використанням оригінальних запчастин, щоб не знизити потужність і не скоротити робочий ресурс мотора.

Ремонтуючи двигун Lexus, співробітники нашого техцентра усунуть всі неполадки, які могли виникнути в процесі експлуатації автомобіля. Ми не тільки оперативно ремонтуэмо двигун Lexus, але також пропонуємо швидкий ремонт підвіски, заміну її деталей, відновлення рульових рейок, оперативний ремонт автоматичних коробок перемикання передач. Підвіска – один з найважливіших вузлів автомобіля. Безпека експлуатації автомобіля багато в чому залежить від того, в якому стані знаходиться підвіска. Лексус заживе новим життям – наші фахівці подбають про це.

Оставить
заявку

'

'