Залишити заявку СТО

ремонт ходовой лексус, тойота, дайхатсу Ремонт ходової

Станція технічного обслуговування Coyote, спеціалізується на ремонті і обслуговуванні автомобілів Lexus і Toyota. У нас завжди знайдуться потрібні комплектуючі до автомобіля, оснащена новітнім обладнанням ремонтна база. Команда висококваліфікованих фахівців СТО виконає будь-яке замовлення оперативно і якісно за розумною ціною і з гарантією.

СТО Койот - сервис и ремонт автомобилей Lexus и Toyota
Наши телефоны

(067) 423-80-50
Руководитель отдела продаж

(067) 448-80-50
Администратор СТО

График работы

Пн - Пт с 09 до 18

Сб с 10 до 15

Вс Выходной

Автосервіс Coyote проводить діагностику і ремонт ходової частини автомобілів Тойота з використанням повного комплекту діагностичного та ремонтного обладнання, що дозволяє швидко і якісно проводити цілий спектр робіт, таких як заміна рульових рейок, заміна важелів, заміна гальмівних дисків, і інші види робіт. При цьому використовуються тільки оригінальні запасні частини Тойота. Це є гарантією повної сумісності встановлених деталей підходять до вашої моделі автомобіля Тойота і тривалого терміну безвідмовної експлуатації.

Саме від неї залежить те, як автомобіль тримає дорогу, проходить по розбитій дорозі, вирівнюючи кузов і беручи на себе всі «радощі» наших доріг. Ходова Тойоти пройшовши не один десяток кілометрів, як і у будь-якого іншого автомобіля, має властивість починати стукати. Як правило, мова йде переважно про гумових елементах підвіски, так як вони більш схильні до зносу і мають свій певний термін вироблення в процесі експлуатації транспортного засобу. Іноді буває, що починають стукати сайлентблоки. Проблема цілком вирішувана, однак вимагає втручання фахівця або ж звичайної людини, який зможе за інструкцією провести їх заміну.

Оставить
заявку

'
'