ремонт ходовой лексус, тойота, дайхатсу Ремонт ходової

Станція технічного обслуговування Coyote, спеціалізується на ремонті і обслуговуванні автомобілів Lexus і Toyota. У нас завжди знайдуться потрібні комплектуючі до автомобіля, оснащена новітнім обладнанням ремонтна база. Команда висококваліфікованих фахівців СТО виконає будь-яке замовлення оперативно і якісно за розумною ціною і з гарантією.

СТО Койот - сервис и ремонт автомобилей Lexus и Toyota
Наши телефоны

(067) 423-80-50 Запись на СТО

(067) 448-80-50 Подбор автозапчастей

(067) 010-80-50 Coyoyte Detailing

(067) 224-80-50 Автоконсьерж

(067) 431-80-50 Автоподбор

График работы


Пн - Пт с 10 до 16

Сб-Вс Выходные

Автосервіс Coyote проводить діагностику і ремонт ходової частини автомобілів Тойота з використанням повного комплекту діагностичного та ремонтного обладнання, що дозволяє швидко і якісно проводити цілий спектр робіт, таких як заміна рульових рейок, заміна важелів, заміна гальмівних дисків, і інші види робіт. При цьому використовуються тільки оригінальні запасні частини Тойота. Це є гарантією повної сумісності встановлених деталей підходять до вашої моделі автомобіля Тойота і тривалого терміну безвідмовної експлуатації.

Саме від неї залежить те, як автомобіль тримає дорогу, проходить по розбитій дорозі, вирівнюючи кузов і беручи на себе всі «радощі» наших доріг. Ходова Тойоти пройшовши не один десяток кілометрів, як і у будь-якого іншого автомобіля, має властивість починати стукати. Як правило, мова йде переважно про гумових елементах підвіски, так як вони більш схильні до зносу і мають свій певний термін вироблення в процесі експлуатації транспортного засобу. Іноді буває, що починають стукати сайлентблоки. Проблема цілком вирішувана, однак вимагає втручання фахівця або ж звичайної людини, який зможе за інструкцією провести їх заміну.

Оставить
заявку

'

'